Indywidualne zajęcia z treneremю

Ta część naszej oferty przeznaczona jest dla:

1. Osób chcących indywidualnie trenować sztuki walki, dla których ważna jest każda sekunda treningu przepracowana z trenerem. Skutkuje to lepszym zrozumieniem sztuki walki, jej wielu płaszczyzn zarówno fizycznych jak i mentalno-filozoficznych, czego efektem są szybsze postępy niż te osiągane w grupie składającej się z kilkunastu uczniów.

2. Pań, które chciałyby przez długie lata utrzymywać sportową sylwetkę i cieszyć się dobrym zdrowiem i dodatkowo poczuć się bezpiecznie na ulicy.

3. Rodziców, którzy pragną, aby ich dzieci rozpoczęły swoją przygodę ze sztukami walki w sportowym wymiarze pod fachowym okiem trenera. Zapewni to prawidłowy rozwój dziecka pod względem sportowym przy pełnym bezpieczeństwie podczas treningu. Po odpowiednio długim treningu, gdy trener uzna, że uczeń nabył odpowiednie umiejętności jest on dopuszczany do egzaminów na stopnie uczniowskie oraz do różnego rodzaju zawodów karate.

4. Osób, które chciałyby rekreacyjnie trenować sztuki walki dla poprawy swojej sprawności fizycznej i psychicznej odreagowując codzienny stres, zwalczając jego wyniszczające nasz organizm skutki, takie jak nadwaga czy choroby układu krążenia.

Close Menu